HELIKOPTER

Divert Nedir: Uçağınızın yedek meydana gitme ya da kalkış yaptığı meydana geri dönmesine Diverd denilir. Acil, beklenmedik fakat hayati uçuş planlamasıdır. Atatürk'e inemeyeceğini anlayan  pilot uçağı kalktığı Esenboğaya, Sabiha Gökçen'e diverd edebilir. Diverd şartları için bak.

GELİN HELİKOPTERİ

Varyo nedir: Uçağın / Havaaracinin yükseliş veya iniş sürati olup varyometre ile ölçülür, takip edilir.

HELİKOPTEr taşıma

UÇAK KİRALAMA

ÖZEL JET KİRALAMA

Rotaya bağlı olarak gidilecek ülkenin iniş izni, havalimanı ppr, slot izinleri, transit ülkelerin üst geçiş müsaadeleri ve havalimanı yer hizmetlerini biz ayarlıyoruz.

EMS JET KİRALAMA

KİRALIK ÖZEL JET

Uçuş ücreti / fiyatı nasıl hesaplanır: Özel jet uçuş fiyatları kiralayana fiks sunulur ve ücrete her şey dahildir. Bu fiyat uçağın saatlik ücreti üzerinden başlanarak hesaplanır. Ücrette ana belirleyici saattir veya uçuş saati üzerinden hesap başlatılır. Önemli ikinci belirleyici intikal (boş bacak) uçuşudur. Yani sizi almaya geldiğimiz veya sizin limanınıza kadar hangarımızın veya uçağımızın uzaklığıdır. Alan vergileri,  Vip salonlar, ikram, internet kullanımı da saate ayrıca ilave edilmek durumundadır.

YOLCU UÇAĞI KİRALA

Uçaklardaki APU. jetin kuyruk kısmında bulunur. Küçük gaz türbinli motor bir motordur.  APU'lar uçağın motorunu çalıştırmak için gerekli olan basınçlı havayı sağlamak için kullanılırlar. APU motora motor desteği bir çözümdür.